مزه – چشیدن انگور سلامت محققان خوراکی

مزه – چشیدن: انگور سلامت محققان خوراکی سبزیجات رژیم غذایی رژیم غذایی مواد غذایی

گت بلاگز اخبار اجتماعی گزارشی از بروز مسئله طرح ترافیک تازه در محدوده نداشتیم / هاشمی

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد ابهامات طرح ترافیک تازه توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: گزارشی از بروز مسئله در محدوده طرح ترافیک در پی اجرای طرح

گزارشی از بروز مسئله طرح ترافیک تازه در محدوده نداشتیم / هاشمی

هاشمی: گزارشی از بروز مسئله طرح ترافیک تازه در محدوده نداشتیم

عبارات مهم : ایران

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد ابهامات طرح ترافیک تازه توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: گزارشی از بروز مسئله در محدوده طرح ترافیک در پی اجرای طرح نداشتیم.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این که در جلسه امروز شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از زنان فوتبالیست قهرمان تجلیل شد، گفت: در ادامه معاون حمل و نقل شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد اوضاع اجرای طرح ترافیک تازه در پایتخت کشور عزیزمان ایران که حدود سه هفته از اجرایی شدن آن می گذرد توضیحاتی را ارائه کرد.

وی گفت: همچنین دو فوریت طرحی در خصوص ارائه تخصیص زیاد در طرح تازه به رانندگان آژانس ها مورد بررسی قرار داده شد ولی دو فوریت آن رأی نیاورد و جهت بررسی زیاد به کمیسیون های تخصصی ارجاع داده شد که امید است هر چه سریعتر در این خصوص تصمیم گیری نهایی انجام گیرد.

گزارشی از بروز مسئله طرح ترافیک تازه در محدوده نداشتیم / هاشمی

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: طرح دیگری نیز در جلسه امروز شورای شهر مورد بررسی قرار داده شد که بر اساس آن شهرداری ملزم شد برنامه ای را در جهت کم کردن تخلفات ساختمانی جهت تصویب به شورای شهر بیاورد.

وی با بیان اینکه امروز در مورد پرسشها طرح ترافیک نیز سخنانی از سوی اعضای شورای شهر بیان شد، گفت: طرح ترافیک تاکنون موفق بوده و گزارشو مشکلی در محدوده 31 کیلومتر مربعی طرح ترافیک نداشتیم؛ ولی بعضی از گروه ها و اقشار متفاوت درخواست هایی در مورد سهمیه طرح ترافیک داشتند که باید بررسی شود.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد ابهامات طرح ترافیک تازه توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: گزارشی از بروز مسئله در محدوده طرح ترافیک در پی اجرای طرح

هاشمی در مورد کم کردن ترافیک در پی اجرای این طرح تصریح کرد: در ماه رمضان ترافیک کم کردن می یابد و دستاورد مهم این طرح مهر ماه و در شروع سال تحصیلی به وضوح مشخص می شود و به درستی می توان در آن وقت عنوان را بررسی کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر مشکلی احساس شود آیا طرح را اصلاح می کنید؟ گفت: ما اصلاح طلب هستیم و اصلاح می کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | ترافیک | شورای شهر | ظهر امروز | محسن هاشمی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog