مزه – چشیدن انگور سلامت محققان خوراکی

مزه – چشیدن: انگور سلامت محققان خوراکی سبزیجات رژیم غذایی رژیم غذایی مواد غذایی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آقای بازیگر در ۹۴ سالگی هنوز پیشنهاد دریافت می‌کند

مجید انتظامی گفت: این روزها چندین فیلمنامه به پدر پیشنهاد شده است ولی واقعیت امر شرایط پدر جهت بازیگری مهیا نیست. پدر کمی سخت راه می رود و کمردرد دارد و به همین

آقای بازیگر در ۹۴ سالگی هنوز پیشنهاد دریافت می‌کند

آقای بازیگر در ۹۴ سالگی هنوز پیشنهاد دریافت می کند

عبارات مهم : بازیگر

مجید انتظامی گفت: این روزها چندین فیلمنامه به پدر پیشنهاد شده است ولی واقعیت امر شرایط پدر جهت بازیگری مهیا نیست. پدر کمی سخت راه می رود و کمردرد دارد و به همین علت نمی تواند کار کند. پدر 94 سال سن دارد بعد نمی توان از وی توقع داشت که بتواند در فیلم ها بازی کند.

مجید انتظامی موسیقیدان و آهنگساز درخصوص آخرین اوضاع جسمانی عزت الله انتظامی گفت: پدر من هیچ مشکلی ندارد. خوشبختانه حال جسمانی اش بسیار بهتر از گذشته بوده و حواسش کاملاً به جاست. خدا را شکر پدر این روزها مسئله خاصی ندارد.

آقای بازیگر در ۹۴ سالگی هنوز پیشنهاد دریافت می‌کند

وی در همین رابطه ادامه داد: بالاخره سنی از پدر گذشته و بعضی امراض و دردها همچون کمردرد و پا درد و اینها جهت این سن طبیعی است ولی خوشبختانه هیچکدام از این مریضی ها آن طور نیست که مسئله جدی جهت پدر ایجاد کند.

خالق موسیقی فیلم “دوئل” راجع به سرگرمی های آقای بازیگر در این روزها تاکید کرد: پدر در هنگام سکونت در منزل کتاب می خواند و گه گاه با من گپ می زند. روزنامه خواندن را دوست دارد و تلاش می کند سریال ها و فیلم های تلویزیونی را نگاه کند. بسیاری از اوقات تنهایی پدر به گپ زدن و صحبت بر سر پرسشها متفاوت با من می گذرد.

مجید انتظامی گفت: این روزها چندین فیلمنامه به پدر پیشنهاد شده است ولی واقعیت امر شرایط پدر جهت بازیگری مهیا نیست. پدر کمی سخت راه می رود و کمردرد دارد و به همین

انتظامی با اشاره به علاقه کارگردانان جهت بازی کردن عزت الله انتظامی خاطرنشان کرد: این روزها چندین فیلمنامه به پدر پیشنهاد شده است ولی واقعیت امر شرایط پدر جهت بازیگری مهیا نیست. پدر کمی سخت راه می رود و کمردرد دارد و به همین علت نمی تواند کار کند. پدر 94 سال سن دارد بعد نمی توان از وی توقع داشت که بتواند در فیلم ها بازی کند.

واژه های کلیدی: بازیگر | کمردرد | انتظامی | بازیگری | مجید انتظامی | عزت الله انتظامی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog