مزه – چشیدن انگور سلامت محققان خوراکی

مزه – چشیدن: انگور سلامت محققان خوراکی سبزیجات رژیم غذایی رژیم غذایی مواد غذایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۴ تیم مدعی قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ هستند/ یاشین، پله و مارادونا را دوست دارم ، پوتین

رئیس‌جمهور روسیه از حریف کشور عزیزمان ایران به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در این کشور نام برد.

۴ تیم مدعی قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ هستند/ یاشین، پله و مارادونا را دوست دارم ، پوتین

پوتین: ۴ تیم مدعی قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ هستند/ یاشین، پله و مارادونا را دوست دارم

عبارات مهم : روسیه

رئیس جمهور روسیه از حریف کشور عزیزمان ایران به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در این کشور نام برد.

به گزارش تسنیم به نقل از مدیا کورپریشن چین، ولادیمیر پوتین یک روز پیش از سفر به چین جهت شرکت در نشست شرکت همکاری شانگهای راجع به مدعیان قهرمانی جام جهانی 2018 فوتبال گفت: این پرسش مشکل است و مدعیان بسیاری وجود دارند. برزیل و آرژانتین از آمریکای جنوبی و آلمان که در جام جهانی گذشته عالی بازی کرد نامزدهای قهرمانی هستند. اسپانیا هم کیفیت بسیار بالایی دارد و عالی فوتبال بازی می کند. مدعیان دیگری نیز هستند ولی آنها قدرتمندترین محسوب می شوند.

۴ تیم مدعی قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ هستند/ یاشین، پله و مارادونا را دوست دارم ، پوتین

رئیس جمهور روسیه راجع به عالی ترین بازیکن فوتبال دنیا اظهار داشت: در میان بازیکنان فوتبال روسیه لئو یاشین را خیلی دوست دارم. در میان خارجی ها نیز پله. البته مارادونا را هم خیلی دوست دارم.

پوتین راجع به احتمال تماشای دیدارهای جام جهانی 2018 روسیه گفت: بله، بازی ها را تماشا خواهم کرد. به عنوان مدیر جمهور روسیه باید در بازی های افتتاحیه و فینال حضور داشته باشم. باید به برنامه هایم نگاه کنم و اگر بتوانم در دیگر بازی ها نیز به عنوان تماشاگر حضور خواهم یافت.

رئیس‌جمهور روسیه از حریف کشور عزیزمان ایران به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در این کشور نام برد.

رئیس جمهور روسیه راجع به تیم ملی فوتبال کشورش گفت: امیدوارم با احترام و عظمت بازی کنند. فوتبالی مدرن و مهیج را به نمایش بگذارند و تا آخر پیش بروند. باید اعتراف کنم که متاسفانه تیم ملی فوتبال روسیه این آخرهای نتیجه های خوبی به دست نیاورد. نشانه مهم روسیه برگزاری با عظمت جام جهانی 2018 فوتبال است تا میلیون ها هوادار در سراسر دنیا مراسم خوش حالی بگیرند. این بزرگترین دستاورد جهت ما خواهد بود.

واژه های کلیدی: روسیه | پوتین | فوتبال | فوتبالی | جام جهانی | رئیس جمهور | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog